LAVATRICE INDESIT BWE 91284X WSSS EU

Original price was: 57990 L.Current price is: 44990 L.

Kodi : LA10774
Garanci : 60 muaj
KAPACITETI:9 kg

KURSIMI I ENERGJISE:A+++ (-10%)

NUMRI I RROTULLIMEVE:1200 rpm

TEKNOLOGJIA E MOTORRIT:Inverter

MATERIALI I KAZANIT:Inoks

Paneli Kontrollit:Elektro-Mekanik

NUMRI I PROGRAMEVE:16

PROGRAME TE DEDIKUARA:Kunder Njollave, Delikate, Eco, Batanije, Sport

OPSIONE:Nisje e Vonuar, Bllokim Per Femijet, Vetëpastrim

OPSIONE EKSTRA:Water Balance Plus[Një sensor i veçantë peshon sasinë e rrobave për të rregulluar automatikisht sasine e ujit qe nevojitet, me shume kursim uji dhe energjie], Push & Wash [Vetem me nje shtypje mund te lani rrobat mikse(pambuk+sintetike) ne 30°C per 45min]

NIVELI I ZHURMES:52 dB

INSTALIMI:Qendrim i Lire

DIMENSIONET (GJ x TH x L):60 cm x 61 cm x 85 cm

Sale!